Pre krásu žien

Yves Rocher sprevádza každú ženu na ceste k vytúženej kráse. Želáme si, aby sa naše zákazníčky cítili krásne, od hlavy až po päty.

Výrobky Yves Rocher

Rastlinná kozmetika využíva najnovšie poznatky výskumu Yves Rocher pre vytvorenie čo najúčinnejších produktov v oblasti krásy. Nadčasové zloženie výrobkov, blahodarné starostlivosti, líčenie, či parfumy, značka Yves Rocher ponúka odpoveď na potreby všetkých žien.

  • PLEŤ
  • LÍČENIE
  • PARFUMY
  • TELO
 
 
 

Dokážeme využiť súznenie rastlinných zložiek a pleti tak, aby bola starostlivosť o pleť účinná a stala sa radosťou.

Rastlinná kozmetika predstavuje 150 výskumníkov expertov na rastliny a pleť, ktorí vďaka svojmu výskumu, talentu a znalostiam dokážu pracovať s rastlinami skutočne unikátnym spôsobom. A to tak, aby dosiahli súznenia rastlín s pleťou. Rastlinná kozmetika pomáha ženám vyniknúť v celej ich kráse.

Objavte starostlivosť o pleť Yves Rocher
 
 
 

Od prírody až k Vašej pleti!

Nechajte sa inšpirovať pestrými farbami prírody a skrášlite Vašu pleť.

Objavte jedinečnosť dekoratívnej kozmetiky Yves Rocher, ktorá sa už viac než 50 rokov necháva inšpirovať prírodou. Profesinálna textúra výrobkov čerpá základ z rastlinného sveta a je v prirodzenom súznení s Vašou pleťou. Vyskúšajte líčenie, ktoré Vám pristane za každých okolností!

Objavte dekoratívnu kozmetiku Yves Rocher
 
 
 

Vyjadrite svoje emócie vďaka zmyselným parfumom Yves Rocher.

Na výrobu našich parfumov používame len tie najlepšie prísady. Tak vznikajú exkluzívne vône, ktoré napĺňajú Vaše dni sviežimi tónmi a neodolateľnou zmyselnosťou.

Objavte parfumy Yves Rocher
 
 
 

Rešpektujeme pokožku, svet rastlín i prírodu v celej jej rozmanitosti.

Objavte silu prírody v celej jej kráse a vyskúšajte starostlivosť o telo šitú na mieru práve Vám. Podľahnite pokušeniu a nechajte sa zahaliť do nežnej vône a ľahkej textúry, ktorá nedráždi pokožku a zanecháva ju príjemne hebkú.

Objavte starostlivosť o telo Yves Rocher

Vyživená a zdravá pleť

Vďaka expertom na výživu Yves Rocher je každé zloženie obohatené o koncentrovaný rastlinný výťažok, ktorý zabezpečuje tú najlepšiu starostlivosť o pokožku.

Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac