Vitajte vo svete rastlinnej kozmetiky

Rastlinný svet bol vždy v centre našej pozornosti. Preto bolo od počiatku ambícií značky Yves Rocher jednať v súlade s prírodou, ako je to prirodzené pre kvety či stromy. Táto vízia, ktorá sa zrodila v bretónskej dedinke La Gacilly vo Francúzsku ako záväzok ženskej kráse, každodenné sprevádza našu prácu a zhmotňuje sa v Rastlinnej kozmetike® Yves Rocher.“

Umenie rastlinného sveta

Rastliny nie sú rovnaké. Každá má iné vlastnosti, schopnosti a účinky. V tom spočíva ich jedinečnosť.

Odolávať, prežiť, žiť. Tajomstvo rastlín spočíva v ich schopnosti prispôsobiť sa. Vedci Výskumu Rastlinnej kozmetiky® preto študujú každú rastlinu samostatne, aby dokázali odhaliť ich vlastnosti a dosiahli tak maximálneho súznenia rastlín s pleťou.

Odhaľte aj Vy príbeh Rastlinnej kozmetiky ®, príbeh života a krásy.

Naše laboratórium pod holým nebom má už 3,7 miliardy rokov.

Vedeckí pracovníci Yves Rocher cestujú po všetkých piatich svetadieloch a pátrajú po skrytých tajomstvách rastlinného sveta.

V dedinke La Gacilly vo francúzskom Bretónsku uchovávame a študujeme viac než 1100 druhov rastlín vo vlastnej botanickej záhrade, ktoré sľubujú efektivitu, na ktorej objavenie sa ešte len čaká.

V našom výskumnom centre v Issy-les-Moulineaux zároveň vedci Výskumu Rastlinnej kozmetiky® odhaľujú nové aktívne zložky, vytvárajú jedinečné ingrediencie a produkty, ktoré sú účinné, inovatívne a majú jedinečné vlastnosti.

Súznenie rastlín s pleťou je kľúčom k účinnosti kozmetických výrobkov

Súznenie rastlín s pleťou

Schopnosť prispôsobiť sa je jedna z vlastností kože, ktorá umožňuje preniknutie aktívnych látok dovnútra a maximálne využitie och blahodarného účinku.

Koža je živý orgán, ktorý dokáže rozpoznať rastlinné aktívne látky.

Život rozpozná život. Pleť rozpozná rastlinu. To je dôvod, prečo živá rastlinná molekula bude mať vždy svoje právoplatné miesto vo vyšších mechanizmoch kože.

Rastliny majú výnimočné schopnosti. Aktívna rastlinná látka má za úlohu umožniť pleťovej bunke, aby maximálne využila jej účinkov. Len tak z nej bude mať pleť prospech. Vedci Výskumu Rastlinnej kozmetiky® denne pracujú na zabezpečení maximálneho súznenia rastlinných zložiek s pleťou.

Umenia rastlinného sveta spočíva v súznení rastliny s pleťou. Umenie, ktoré sa podarilo odhaliť práve Rastlinnej kozmetike ®.

Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac