Odličovací micelárny olej Pure Calmille

Odličovací micelárny olej Pure Calmille

Objavte hojivé účinky harmančeka v novom micelárnom oleji z obľúbenej rady Pure Calmille

Citlivá a jemná pleť vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Odstraňovanie make-upu by preto malo byť nielen účinné, ale i šetrné a efektívne. Snívate o odstránení líčenia bez podráždenia a o hladkej, vyživenej a zacelenej pokožke? Zoznámte sa s čistiacim micelárnym olejom Pure Calmille s extraktom z harmančeku.

Micelárny olej odstraňuje make-up tak aby pleť nezaťažil a zanecháva ju tak čistú, rozžiarenú a dokonale zbavenú make-upu. Výťažok z harmančeku má navyśe hojivé účinky, ktoré napomáhajú k odstráneniu nedokonalostí z pleti a ich hojenie.

 

Micelární olej Pure Calmille

Objavte silu harmančeka

Harmanček je známy nielen pre svoju jedinečnú vôňu, ale takisto pre svoje blahodárne terapeutické účinky, vďaka ktorým sa stal obľúbenou rastlinou používanou v kozmetických produktoch. Experti Yves Rocher používajú harmanček už od roku 1964 pre jeho uzdravujúce vlastnosti. Kvety harmančeku sú bohaté na množstvo prospešných zložiek a prírodných antioxidantov.

Vitamín B3 obsiahnutý v tejto rastline zabraňuje nadmernej expanzii krvných ciev. Vitamín C omedzuje vznik voľných radikálov, ktoré urýchľujú proces stárnutia pokožky. Vďaka svojim ochranným a upokojujúcim vlastnostiam je harmanček vhodný takisto pre osoby s citlivou a suchou pleťou, vrátane alergikov.

Ako používať Micelárny gél krom za krokom?

Čistenie a tonizácia pleti sú dôležitými doplnkovými fázami každodennej starostlivosti o pleť. Vykonávajú sa ráno aj večer. Micelárny olej účinne odstraňuje nečistoty a make-up a navyše zanecháva pleť jemnú a zdravú. Pripraví tak pleť na nanesenie a maximálny účinok starostlivosti.

Pre ešte intenzívnejší efekt používajte spolu s ďalšími výrobkami z rady Pure Calmille

Benefity produktu

  • Jemná textúra
  • Viac než 93% zložiek prírodného pôvodu
  • Ekologické balenie

Hodnotenia zákazníkov

Tento produkt ešte nikto neohodnotil.

Kategórie, v ktorých sa produkt nachádza

Čistenie pleti:
Micelárne vody
Rad:
Pure Calmille

Odličovací micelárny olej Pure Calmille

Odličovací micelárny olej s výťažkami z harmančeka

Kód produktu: 57486 - 150 ml - Cena za 100 ml: 6.33 €

9.50

Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac