Ochranný kondicionér

Ochranný kondicionér

ČAS DOPRIAŤ SVOJIM VLASOM DETOX

Nečistoty, tabak, vlasové produkty. To všetko zaťažuje vaše vlasy, ktoré potom vyzerajú udusene a bez lesku. Doprajte im jedinečný detox, navráťte im ich krásu a lesk a chráňte ich pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi a znečistením z okolia. Vaše vlasy sú okamžite vyživenejšie, žiarivé a zbavené častíc z vonkajšieho prostredia od korienkov až po končeky.

Ochranný kondicionér uľahčuje rozčesávanie a zanecháva vaše vlasy hebké na dotyk, žiarivé a vzdušné. Naviac im dodáva potrebnú ochranu pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi.

 

Ochranný kondicionér

Výťažok zo zŕn Moringa - rešpekt k ľudstvu i planéte

Moringa je liečivá rastlina s mnohými benefitmi preslávená svojimi vlastnosťami predovšetkým v Ázii. Je jedlá. Yves Rocher získava zrnká Moringy od partnerov v južnej Ázii, kde ju miestni poľnohospodári pestujú tradičnými spôsobmi. Výťažok zo semien, ktoré používa Yves Rocher v ochrannom rade, sa zberá v apríli. Výhonky rastliny sú ručne otvárané, ich semená sú potom preosiate a namleté.

Extrakt zo semien na seba viaže nečistoty z ovzdušia a zanecháva tak vlasy jemné, žiarivé a vyživené už po prvom použití.

Ako používať ochranný kondicionér?

Používanie kondicionéru je súčasťou pravidelnej starostlivosti o vlasy. Jeho použitie zaisťuje ľahké rozčesávanie, čím zabraňuje vytrhávaniu vlasov. Kondicionér sa nanáša vždy po umytí vlasov šampónom do končekov vlasov, kde sa nechá pôsobiť a potom sa opláchne vodou. Odporúčame si umývať vlasy chladnou vodou, ktorá ich udrží lesklejšie.

Pre ešte intenzívnejší efekt používajte spolu s ďalšími výrobkami z radu Antipollution

Benefity produktu

  • Redukcia nečistôt z vlasov
  • Ľahko biologicky odbúrateľné zloženie
  • Viac než 93% zložiek prírodného pôvodu

Hodnotenia zákazníkov

Tento produkt ešte nikto neohodnotil.

Kategórie, v ktorých sa produkt nachádza

Kategória:
Vlasová kozmetika
Kondicionéry:
Kondicionéry
Starostlivosť o vlasy:
Pre ochranu vlasov
Rad:
Outlet

Ochranný kondicionér

Doprajte svojim vlasom detox!

Kód produktu: 24465 - 150 ml - Cena za 100 ml: 3.19 €

-21%
4.79 5.99

Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac