Nočná starostlivosť proti vráskam

Nočná starostlivosť proti vráskam

Najúčinnejšia starostlivosť proti vráskam s novou generáciou rastlinných buniek

Výrobky radu Anti-age Global obsahujú ako prvé na svete novú generáciu prírodných rastlinných buniek. Vďaka inovatívnej a špičkovej technológii v odbore genetickej kozmetológie preukázali multifunkčnú schopnosť prírodných rastlinných buniek bojovať proti známkam starnutia pleti.

Bunky z radu Anti-Age Global pôsobia vo všetkých biologických vrstvách (gény, bunky, matice) a vo všetkých kožných vrstvách. Prírodné rastlinné bunky 4G kvantitatívne stimulujú obnovu keratínocytu a fibroblastu až o 30%. Termín 4G znamená, že bunky sú stimulované pre čo najväčšiu účinnosť, keďže majú schopnosť oživiť a renegerovať časti rastlín, tak ako i celú rastlinu. Vďaka tomu chránia bunkové dedičstvo pleti, stimulujú a zlepšujú prirodzenú bunkovú obnovu pleti a posilňujú štruktúru pokožky.

Cieľom vedcov Yves Rocher bolo vytvoriť prírodné rastlinné bunky, ktoré budú známe svojou kvalitou a účinnosťou. Procesy výberu ich priviedli k rastline zvanej echinacea.

Inovujúca textúra Nočnej starostlivosti proti vráskam je veľmi bohatá. Dokonale sa vstrebáva a zanecháva na pleti ochranný nemastný a nelepiaci film.

Pleť je pri pravidelnom používaní viditeľne mladšia, vyhladenejšia a regenerovaná. Na dotyk je pevnejšia a žiari krásou. Po prebudení je pleť vyživená a odpočinutá.

 

Nočná starostlivosť proti vráskam

Echinacea - nová generácia buniek

Prírodné rastlinné bunky 4G (štvrtej generácie) kvantitatívne stimulujú obnovu keratínocytu a fibroblastu až o 30%. Termín 4G znamená, že bunky echinacey sú stimulované pre čo najväčšiu účinnosť, keďže majú schopnosť oživiť a regenerovať časti rastlín, rovnako ako i celú rastlinu.

Stres, ktorému je pleť vystavovaná, sa rýchlo prejavuje na bunkách. Následky môžu byť vážne a môžu siahať až k veľkému zvýšeniu úmrtnosti buniek spôsobenej deštrukciou jadra, ktoré chráni genetické dedičstvá vo forme DNA. Tento jav sa nazýva „apoptóza“. Prírodné rastlinné bunky 4G dokážu limitovať programovanú bunkovú smrť a zvyšovať tak odolnosť buniek. Tento spôsob, ako zabrániť apoptóze, bol vo Francúzsku patentovaný značkou Yves Rocher.

Ako používať nočnú starostlivosť krok za krokom?

Starostlivosť je nevyhnutným krokom k dokonale hydratovanej a zdravím žiariacej pleti. Vhodne zvolená starostlivosť je základom zdravej a krásnej pleti. Starostlivosť napomáha udržať pleť vyživenú, hydratovanú, bez poškodenia a napomáha prirodzeným procesom obnovy pokožky.

Pre ešte intenzívnejší efekt používajte spolu s ďalšími výrobkami z radu Anti-age Global

Chránime planétu

Prírodné rastlinné bunky sú vyvinuté s ohľadom na biologickú diverzitu. Výrobok je balený bez popiskov. Obalový kartón je recyklovateľný a pochádza z trvalej výsadby lesov. Nápisy sú tlačené atramentom rastlinného pôvodu.

Benefity produktu

 • Rešpekt k pokožke i k prírode
 • Zložky rastlinného pôvodu: rýdze rastlinné bunky, jablčne oligosidy, guma tara, betaín, ženšen, mangiferín.
 • Bez minerálnych olejov, bez farbív, bez parabénov, bez zložiek živočíšneho pôvodu

Ďalšie informácie

 

 

Hodnotenia zákazníkov

Typy hodnotení

5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Priemerné hodnotenie

Hodnotenie ★★★★★ ★★★★★ 4.67
1-2 z 3 hodnotení
 1. ★★★★★ ★★★★★ - 2018-01-30

  No. 1

  Kvalitný krém, odporúčam, viditeľné zlepšenie pleti do týždňa - krásne jemná pleť.

  Bolo toto hodnotenie pre Vás užitočné?
 2. ★★★★★ ★★★★★ zuzik_24 - 2018-02-01

  pozitívne

  s krémom som spokojná, zatiaľ ho testujem len krátko, avšak myslím, že zostane súčasťou mojej kozmetickej výbavy :-)

  Bolo toto hodnotenie pre Vás užitočné?
1-2 z 3 hodnotení

Kategórie, v ktorých sa produkt nachádza

Rad:
Anti-Age Global, Outlet

Nočná starostlivosť proti vráskam

Viditeľne mladšia, vyhladenejšia a regenerovaná pleť

Kód produktu: 21194 - 50 ml - Cena za 100 ml: 30.58 €

-56%
15.29 34.00

Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac