Kondicionér pre farbené vlasy

Kondicionér pre farbené vlasy

Pravidelné farbenie vlasov môže mať zlý vplyv na ich stav. Ale to nie je dôvod, prečo sa vzdať farbenia úplne! Vyskúšajte kondicionér, ktorý ochráni farbu farbených vlasov extraktom z plodov acai a vychutnajte si intenzívne farby a zdravé, krásne vlasy!

Časté farbenie vlasov je proces, ktorý môže vysušovať a ničiť pramene - ale len za predpokladu nedostatočnej a nesprávnej starostlivosti. Značka Yves Rocher vytvorila produkt, ktorý vlasy nielen vyživuje, ale takisto chŕani ich farbu pred vyblednutím, vplyvom vonkajśích faktorov. 

Výtažok z agáve podporuje mikrocirkuláciu, ktorá zaisťuje dokonalú výživu vlasového korienku. Výťažok z dužiny plodov acai neutralizuje oxidačné faktory, ktoré spôsobujú blednutie farby. 

Micelárna voda

V dnešnej dobe je ťažké uniknúť znečisteniu v podobe kúrenia, prachu, či výfukovým plynom. Znečistenie spôsobuje na pokožke spúšt, ale môźe takisto negatívne ovplyvniť vaše krásne vlasy. Väčšina nečistôt doslova cestuje vo vzduchu a spôsobuje to, že pokožka hlavy sa stáva citlivou a mastnou, čo vedie k lupinám, ktoré spôsobujú svrbenie. Jemné častice nečistôt sa tak pripojujú k vlasom, v kombinácii s ozónom a UV paprskami môžu tieto faktory poškodiť vlákno tým, že rozbijú jeho základné bielkoviny. 

Naši výskumníci rastilnnej kozmetiky vytvorili perfektnú kombináciu fruktanov agáve, ktorá zvojnásobuje mikrocirkuláciu pre zdravú pokožku hlavy a extrakt semien moringa, čo je rastlina tradične používaná k čisteniu k čisteniu vody. Vlasy su detoxikované a ich prirodzený lesk je obnovený.  

- aktívne zložky pre zdravie: agáve fruktany, aktivna zložka, ktorá zvojnásobňuje mikrocirkuláciu pokožky hlavy, vlasy môžu rásť silnejšie a krásnejšie. 

V súlade s našim závôzkom reśpektovať zem a jej rastliny sme sa rozhodli pre našu aktívnu zložku z ekologicky pestovanej agáve. Náš partner je odhodlaný angažovať sa v agroekologických postupoch a vyníka svojim sociálnymi a enviromentálnymi záväzkami. 

Hodnotenia zákazníkov

Tento produkt ešte nikto neohodnotil.

Kategórie, v ktorých sa produkt nachádza

Kategória:
Vlasová kozmetika
Kondicionéry:
Kondicionéry
Starostlivosť o vlasy:
Pre lesklé vlasy

Kondicionér pre farbené vlasy

Dokonalá starostlivosť pre vaše farbené vlasy

Kód produktu: 62967 - 200 ml - Cena za 100 ml: 2.35 €

4.69
Zakúpením produktu získate 4 body ?

Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac