Detoxikačný micelárny šampón

Detoxikačný micelárny šampón

Výťažok z agáve podporuje mikrocirkuláciu, ktorá zaisťuje dokonalú výživu vlasového korienku. Obsahuje výťažok zo zŕn rastliny Moringa, ktorá sa tradične používa k čisteniu vody. Odstraňuje 94% nečistôt, ktoré dusí štruktúru vlasov.

V dnešnej dobe je ťažké uniknúť znečisteniu v podobe prachu či výfukovým plynom. Znečistenie spôsobuje na koži spúšť ale môže takisto negatívne ovplyvniť vaše krásne vlasy. Väčšina znečistenia cestuje vo vzduchu a spôsobuje to, že pokožka hlavy sa stáva citlivou a mastnou, čo vedie k lupinám, ktoré spôsobujú svrbenie. Jemné častice znečistenia sa takisto pripojujú k vlasom v kombinácii s ozónom a UV žiarením môžu tieto faktory poškodiť vlasové vlákno tým, že rozbijú jeho základné bielkoviny.

Naši výskumníci rastlinnej kozmetiky vytvorili perfektnú kombináciu fruktanov agáve, ktorá zvojnásobuje mikrocirkuláciu pre zdravú pokožku hlavy a extrakt semien moringa, čo je rastlina tradične používaná k čisteniu vody. Vlasy sú detoxikované a ich prirodzený lesk je obnovený.

Dokonalá kombinácia:

- aktívna zložka pre zdravie: agáve fruktany, aktívna zložka, ktorá zvojnásobuje mikrocirkuláciu pokožky hlavy, vlasy môžu rásť silnejšie a krajšie.

- aktivna zložka: semená moringa. Moringa je vytrvalá rastlina, ktorá bola v Indii používaná tisícky rokov hlavne pre svoje liečivé a nutričné schopnosti. Semená sú bohaté na proteiny a majú čistiace vlastnosti. Stále sa vo viacerých krajinách používajú na čistenie vody, pretože semená moringy sú bohaté na peptidy, zachytávajú znečistené častice a pôsobia ako účinná prírodná obrana proti znečisteniu.

V súlade s našim záväzkom rešpektovať zem a jej rastliny sme sa rozhodli pre našu aktívnu zložku z ekologicky pestovanej agáve. Náš partner je odhodlaný angažovať sa v agroekologických postupoch a vyniká svojimi sociálnymi a environmentálnymi záväzkami.

 

Hodnotenia zákazníkov

Tento produkt ešte nikto neohodnotil.

Kategórie, v ktorých sa produkt nachádza

Kategória:
Vlasová kozmetika
Starostlivosť o vlasy:
Pre ochranu vlasov

Detoxikačný micelárny šampón

Kód produktu: 76938

-12%
5.29 5.99
Zakúpením produktu získate 5 bodov ?

Táto stránka využíva k poskytovaniu služieb cookies v súlade s Politikou používania cookies.

Zistiť viac